Kocaman ve Sevgiyle Yeni Bir Merhaba

Çok uzun yıllardır iş hayatındayım. 30 yılı geçkin süre boyunca var olan bu yolculuğumda birçok farklı ülkede de çalışmalarda bulundum. Her birinin heyecanı ve zevki farklı olmasına karşın bugün yepyeni ve daha önce hiç yaşamadığım bir heyecan içerisindeyim.

Çok yakında zamanda web sitemi hayata geçirmenin mutluluğunu yaşıyorum. Artık sizlerle kelimelerle de buluşacağız 🙂 Paylaşmanın güzelliği ve heyecanı ile bugüne kadar edindiğim bilgi ve tecrübeleri kelimelere dökecek ve fatoshuseyinca.com ‘da yayınlayacağım.

Hayatta her evrenin kendi içerisinde katkısı ve heyecanı mevcuttur. Dolayısıyla her olay ve durumun kendi içerisinde özel olarak değerlendirilmesi gerektiğine inananlardanım. Bugün ise hayata geçirdiğim bu blog sayesinde hem kitap tavsiyeleri hem insan kaynakları alanına yönelik gelişmeler hem de sosyal konular üzerinden yazılarımı sizlerle buluşturacağım.

Paylaşımın karşılıklı olması her zaman daha keyiflidir. Bundan dolayı sizlerde de yorum ve görüşler alabilirsem benim için faydalı bir süreç olmasının yanında motive edici bir detay olacağını da şimdiden paylaşmak isterim 🙂

İnsan Kaynakları disiplininin kabuk değiştirdiği önemli bir evredeyiz. Bu süreçte önemli değişimler yaşayan bu disiplin aynı zamanda da kritik değişim evrelerinden geçiyor. Dijitalleşen dünya ekseninde bende bu disipline yönelik son gelişmeleri, kuramları ve değerlendirmeleri kendi perspektifimden bu alanda paylaşıyor olacağım.

Karşılıklı katma değeri yüksek, keyifli bir yolculukta buluşmak dileğiyle.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.