4. İç İletişim Zirvesi

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus.

Sizlerle İnsan Kaynakları üzerine kendi katıldığım veya tavsiye edeceğim etkinlikleri bu başlık etiketi altında paylaşmaya devam edeceğim.

Yakın zamanda gerçekleşecek güzel etkinliklerden bir tanesi HR Dergi tarafından düzenlenen ‘4. İç İletişim Zirvesi’. Bu zirve 11-12 Kasım tarihlerinde düzenleniyor. Ücretli olan bu etkinliğe ise HR Dergi üyeleri indirimli fiyattan katılım sağlayabiliyor.

Etkinliğin amacı ise HR Dergi sitesinde şu şekilde açıklanıyor;

Konuya kurum perspektifinden baktığımızda bu beklenmedik ani değişimlerin kurumların odak konularına, süreçlerine, kararlarına yeniden bakıp, değişime hızla adapte olmasını  gerektiriyor. Son dönemde adını çok duyduğumuz çeviklik (agility) kavramı belki de burada devreye giriyor. Olan biteni hızlıca kavramak, tepki vermek, yanıtı duymak ve ona göre yeniden şekillenip bu döngüyü sürdürülebilir kılmak… Ve bu metodolojiyi sadece müşteriler için değil, çalışanlar için de sergilemek… Bir kurumu rakiplerinden ayrıştıran ve güçlü kılan şey finansallarının ötesinde barındırdığı kültür ve yetkin insan gücü. Ve gün artık çalışanı “gerçekten” her şeyin önüne koyma günü. Müşteriye takılan tacı çalışana teslim etme zamanı. Şimdilerde çalışanlar bir kurumdan kendilerine dokunmasın ötesinde toplumsal bir fayda yaratmasını, olan bitene bir duruş sergilemesini de bekliyor. Bu beklenti marka aktivizmini beraberinde getiriyor. Özü sözü bir olmayan kurumların şirket bünyesindeki anonim iletişim kanallarına konuşan çalışanları nedeniyle kriz gündemi ile başbaşa kaldığını görüyoruz.

İşte tüm bu ahval ve şerait içinde, yaklaşan İç İletişim Zirvesi’nde bu kavramlara birbirinden değerli konuşmacılarımız ile farklı perspektiflerden bakıp, önce içinde bulunduğumuz an itibarıyla insanı sonra çalışan ve kurum boyutunu anlamayı hedefliyoruz.

Daha fazla detay için burayı tıklayarak siteyi ziyaret edebilir ve bilgi edinebilirsiniz.

Etkinlik programı için ise burayı tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.