Deneyim

30 Yılı aşkın süredir iş hayatındaki yolculuğuma devam ediyorum. İnsan Kaynakları alanına yönelik ilgim ve heyecanım ise üniversite sıralarına dayanıyor. İşin merkezinde insan olmasının getirdiği heyecan ile birlikte bugün Amerika, Mısır, İngiltere gibi farklı kültürlerde dahil olmak üzere 10’dan fazla ülkede İnsan Kaynakları alanına yönelik tecrübe ve deneyimler elde ettim.

Farklı kültürden insanları yönetebilme ve yönlendirebilmenin sağladığı fayda ve avantajları da iş hayatımda katma değerli bir şekilde kullanmayı öğrendim. Ülkeme karşı olan sorumluluğumu da hiçbir zaman unutmadan çocuk ve gençlere yönelik birçok projede de görev aldım ve almaya da devam ediyorum.

Bu kapsamda siz değerli ziyaretçilerim ile iş hayatıma yönelik geçmişimi çok özet bir şekilde aşağıda sunmak istedim. Benimle her türlü mecradan iletişime geçebileceğiniz gibi web sitemin iletişim bölümünde de form doldurabileceğinizi paylaşmak isterim.

İnsan Kaynaklarına olan ilgim ve alakam ilk günkü enerjim ile devam ediyor. Şüphesiz ki artık çok daha fazla okumalı, öğrenmeli ve yeni nesilleri anlayarak birlikte ortak çalışma iş ve çalışma kültüründe buluşabilmek önemli. Yakın gelecekte İnsan Kaynakları alanının önemli bir değişim ve dönüşüme uğrayacağını düşünenlerdenim. Bu süreçte ben de oyunda olabilmenin heyecanıyla çalışmalarıma devam ediyorum.

30 YILLIK İŞ HAYATIMA ÖZET BAKIŞ

Amerikan Hava Kuvvetleri

Philip Morris – İnsan Kaynakları alanına yönelik uluslararası görevler

Cevher Döküm – İnsan Kaynakları Yöneticisi

Galler Tobacco – İnsan Kaynakları ve Kurumsal İletişim Müdürü

İnci GS Yuasa – İnsan Kaynakları Müdürü

Yeşim Tekstil – İnsan Kaynakları ve Sosyal Uygunluk Direktörüğü

Cevher Jant Sanayi – İnsan Kaynakları Müdürü

Peryön Ege Bölgesi – Başkan Yardımcılığı